+370 653 60000 | info@langucentras.lt
Langų centras

Aluplast ideal 8000

Plastikiniai langai Aluplast IDEAL 8000 (6 kamerų) – vienos kokybiškiausių ir moderniausių langų profilių sistemos. Projektuojant šias sistemas, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas jų stiliui ir profilio izoliacijos kokybei.

Jie garantuoja šilumos ir garso izoliaciją ir paprastą priežiūrą. Šios komplektacijos langai tinka ir daugiabučiams, ir  privatiems namams. Jūsų namams Aluplast IDEAL 8000 užtikrins šilumą ir jaukumą. Šie gaminio techniniui duomenys – itin aukšti. O tai garantuoja puikią šilumos ir garso izoliaciją.

aluplas-ideal-8000Langų sistema „Ideal 8000″ – tai naujas firmos aluplast pasiūlymas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas šiluminių ir akustinių parametrų sumažinimui. Tai tapo įmanoma serijoje „Ideal 8000″ padidinus profilių įrengimo gylį iki 85 mm, padidinus profilių kamerų skaičių ir įrengus tris sandariklius. Šioje sistemoje dėl paplatinto griovelio, į kurį statomi stiklai, galima naudoti energiją taupančius stiklo paketus, kurių plotis – iki 48 mm, ir įrengti langus, kurių šilumos laidumas labai mažas. Įrengus trečiąjį sandariklį buvo atskirta vadinamoji sausa kamera, kurioje veikia vyriai, taip padidinant jų naudojimo laiką ir vyrių mechanizmų ilgaamžiškumą.

Naudojant profilių sistemą „Ideal 8000″ sujungiami du skirtingi būdai pasiekti didesniam negu vidutinis energijos taupymui apribojant visos langų konstrukcijos šilumos laidumą. Viena vertus, čia didesnis profilių gylis ir daugiau vidinių kamerų, kita vertus, galima iš dalies atsisakyti plieninių sutvirtinimų sąvarose taikant technologiją „bonding inside”, kai sujungtas stiklo paketas įklijuojamas į langų sąvaros griovelį.

Kaip ir visos aluplast profilių serijoms sistemai „Ideal 8000″ taip pat būdinga konstrukcinių variantų įvairovė, profilių tarpusavio suderinamumas, o visų pirma – laisvė pasirinkti optimalų sprendimą.

Diegiant energijos taupymui skirtus sprendimus – didinant profilių įrengimo gylį ir kamerų skaičių – buvo sukurtas naujas, šešių kamerų variantas „Ideal 8000″, kurio profilių įrengimo gylis yra 85 mm. Papildomas privalumas yra tai, kad galima naudoti trijų sujungtų stiklų paketą, pripildytą argono, iki 48 mm pločio, o tai garantuoja geriausius lango šiluminius parametrus esant santykiškai mažoms taikomų sprendimų sąnaudoms.

Puikūs techniniai parametrai:

  • 6 – kamerų langai trijų tarpinių, trijų stiklų su dviem selektyviniais stiklais sudaro didesne šilumos ir garso izoliacija (šilumos perdavimo koeficientas 0,76 W/m²-K);
  • montavimo plotis 85 mm;
  • šiuolaikinis Clasic-line – dizainas, stačiais kampais iš vidaus ir išorės;
  • optimali apsauga nuo įsilaužimo;
  • stiklo paketo galimybės iki 48 mm storio;